Powrót do strony głównej


GMINNY OŚRODEK KULTURY w Somoninie
FERIE ZIMOWE 2013


>>> program - zobacz

KOMUNIKAT
z przebiegu ferii zimowych w Gminie Somonino z dnia 22.02.2013 r.

Ferie w Gminie Somonino trwały od 11 do 22 lutego 2013 r. W wymienionym okresie odbywały się zajęcia specjalnie przygotowane dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych, zgodnie z opracowanym programem
(patrz wyżej). Dzieci, które uczestniczyły w różnego rodzaju drobnych konkursach, nagradzane były słodyczami.
W programie wzięło udział ok. 800 osób.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Historia Gminnego Oœrodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Informacje - archiwum
Sponsorzy GOK Somonino
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieœ Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Kontakt z GOK Somonino
Sala widowiskowa GOK Somonino
wirtulany spacer po GOK Somonino

NAGRADZANE KONKURENCJE

TENIS STOŁOWY

SZKOŁY PODSTAWOWE
dziewczęta
I miejsce - Karolina CYMERMAN (Somonino)
II miejsce - Klaudia SERKOWSKA (Kamela)
III miejsce - Manuela GOSZ (Somonino)
IV miejsce - Alicja RYCHERT (Somonino)
chłopcy
I miejsce - Kacper CZOSKA (Somonino)
II miejsce - Szymon KOTLOWSKI (Somonino)
III miejsce - Jakub KUPC (Somonino)
IV miejsce - Szymon BLUHM (Somonino)
V miejsce - Korneliusz MASZK (Kamela)
VI miejsce - Dawid SKIERKA (Kamela)
VII miejsce - Piotr WEGNER (Somonino)
VIII miejsce - Robert MYSZK (Somonino)
IX miejsce - Paweł WEDNER (Somonino)
GIMNAZJA
dziewczęta
I miejsce - Sandra LUBOCKA (Somonino)
II miejsce - Marta CYMERMAN (Somonino)
chłopcy
I miejsce - Maciej ULENBERG (Somonino)
II miejsce - Piotr DAWIDOWSKI (Somonino)
III miejsce - Marcin LIS (Somonino)
IV miejsce - Karol BIESZKA (Somonino)
V miejsce - Dawid BURKA (Somonino)
VI miejsce - Kacper KOTŁOWSKI (Somonino)
VII miejsce - Paweł WÓJTOWICZ Somonino)
VIII miejsce - Patryk KONISZEWSKI (Somonino)
TURNIEJ PIŁKARZYKÓW
I miejsce - Szymon Pyszka + Mikołaj WENCEL (Somonino)
II miejsce - Dawid BURKA + Kacper KOTŁOWSKI (Somonino)
III miejsce - Maciej ULENBERG + Jakub NAJMOŁA (Somonino)

KONKURS RYSUNKOWY pn: "POSTAĆ z BAJKI"
Dzieci od 5 do 7 lat
I miejsce - Maria LESZKOWSKA
II miejsce - Marianna PRĄDZYŃŚKA
III miejsce - Martyna CYRZAN
IV miejsce - Marta NEDOSZYTKO
V miejsce - Małgorzata LESZKOWSKA
VI miejsce - Maryna PUZDROWSKA
UDZIAŁ: Konrad SZWABA
Dzieci od 8 do 11 lat
I miejsce - Karolina KITOWSKA
II miejsce - Julia LESZKOWSKA
III miejsce - Nikola CZOSKA
IV miejsce - Dawid SAWCZUK
V miejsce - Magdalena REITER
VI miejsce - Bartłomiej KREFT
UDZIAŁ: Julia SKIERKA i Szymon SZWABA

Organizatorami ferii zimowych w Gminie Somonino był Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie.

© GOK Somonino. All rights reserved.