Powrót do strony głównej

  Gminny Turniej Tenisa Stołowego "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"


Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
"Rakietą z Mikołajem"

1.12., Goręczyno

>>> więcej

>>> regulamin konkursu

>>> lista zgłoszeniowa


VIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego
"Rakietą z Mikołajem"

Goręczyno, 2 grudnia 2016 r.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Historia Gminnego Ośrodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Kontakt z GOK Somonino
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Informacje - archiwum
Wirtulany spacer po GOK Somonino
--------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------

VII Gminny Turniej Tenisa Stołowego "Rakietą z Mikołajem"
Goręczyno, 3 grudnia 2015 r.

>>> komunikat
>>> regulamin konkursu

--------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z VI Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego
Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2014 r.


>>> komunikat
>>> regulamin konkursu

--------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z V Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2013 r.


>>> komunikat
>>> regulamin konkursu

--------------------------------------------------------------------------

KOMUNIKAT
z IV Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2012 r.



W IV Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 57 zawodników reprezentujących 6 szkół Gminy Somonino:

1. Szkoła Podstawowa w Borczu
2. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Goręczynie
3. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
4. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Somoninie
5. Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
6. Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Somoninie

Sędzią głównym turnieju był p. Mirosław Płotka.

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I - II szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - GRUCHAŁA-WĘSIERSKA EMILIA - SP BORCZ
       II miejsce - TOKARSKA OLIWIA - SP BORCZ
       III miejsce - WESOŁOWSKA ZUZANNA - SP SOMONINO
       IV miejsce - BENKOWSKA ROKSANA - SP SOMONINO
       V miejsce - GRUCHAŁA JULIA - SP GORĘCZYNO
       VI miejsce - SKERKA JOLANTA - SP POŁĘCZYNO
Chłopcy:
       I miejsce - KREFT BARTŁOMIEJ - SP SOMONINO
       II miejsce - DAWIDOWSKI ROMAN - SP BORCZ
       III miejsce - BORKOWSKI GRACJAN - SP BORCZ
       IV miejsce - RADOMSKI KONSTANTY - SP GORĘCZYNO
       V miejsce - SKERKA MACIEJ - SP POŁECZYNO
       VI miejsce - MROZIK KACPER - SP SOMONINO

Kategoria klas III - IV szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - GRUCHAŁA-WĘSIERSKA KAROLINA - SP BORCZ
       II miejsce - ZWARA ALICJA - SP BORCZ
       III miejsce -KRYSZEWSKA MARTA - SP POŁĘCZYNO
       IV miejsce - RZEPCZYŃSKA POLA - SP SOMONINO
       V miejsce - PIOTROWIAK MARTA - SP SOMONINO
       VI miejsce - SZWICHTENBERG MARIA - SP POŁĘCZYNO
Chłopcy:
       I miejsce - GLEINERT JAKUB- SP BORCZ
       II miejsce - KUSZAJ NIKODEM- SP BORCZ
       III miejsce - GLIWA PIOTR-SP GORĘCZYNO
       IV miejsce - SPITULSKI BŁAŻEJ- SP SOMONINO
       V miejsce - GRUNKE OSKAR-SP SOMONINO
       VI miejsce - HUNIEWICZ KACPER-SP POŁĘCZYNO

Kategoria klas V - VI szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - DYMEK WIKTORIA - SP BORCZ
       II miejsce - CYMERMAN KAROLINA - SP SOMONINO
       III miejsce - BORKOWSKA JULIA - SP BORCZ
       IV miejsce - KRYSZEWSKA MARTYNA - SP POŁĘCZYNO
       V miejsce - DAMPC ANGELIKA - SP POŁĘCZYNO
       VI miejsce - GROTA WIKTORIA - SP POŁĘCZYNO
Chłopcy:
       I miejsce - CZOSKA KACPER - SP SOMONINO
       II miejsce - KOTŁOWSKI SZYMON - SP SOMONINO
       III miejsce - KUSZAJ KAMIL - SP BORCZ
       IV miejsce - RYNGWELSKI KRYSTIAN - SP BORCZ
       V miejsce - SKERKA DOMINIK - SP POŁĘCZYNO
       VI miejsce -CYRZAN BARTŁOMIEJ - SP POŁĘCZYNO

Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta:
       I miejsce - ROGACKA KINGA - GP SOMONINO
       II miejsce - SOBISZ KLAUDIA - GP SPMONINO
       III miejsce - RYNGWELSKA ALEKSANDRA - GP SOMONINO
       IV miejsce - SOBISZ KAMILA - GP SOMONINO
       V miejsce - MIGOWSKA MARTA - GP GORĘCZYNO
       VI miejsce - KOATER MONIKA - GP SOMONINO
Chłopcy:
       I miejsce - KARCZEWSKI PATRYK - GP SOMONINO
       II miejsce - ULEMBERG MACIEJ - GP SOMONINO
       III miejsce - DYMEK KACPER - GP SOMONINO
       IV miejsce - KRENCKI ŁUKASZ - GP SOMONINO
       V miejsce - STALKA PATRYK - GP SOMONINO
       VI miejsce - TURZYŃSKI PATRYK - GP GORĘCZYNO


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Borczu

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Somoninie

III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY
W SOMONINIE:

       Szkoła Podstawowa w Połęczynie

IV MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Goręczynie


SZKOŁY GIMNAZJALNE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Somoninie

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie


Organizatorem IV Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" był Gminny Ośrodek Kultury
w Somoninie.



















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------



KOMUNIKAT
z III Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 9 grudnia 2011 r.

W III Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 62 zawodników reprezentujących 6 szkół Gminy Somonino:
       1. Szkoła Podstawowa w Borczu
       2. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Goręczynie
       3. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
       4. Szkoła Podstawowa w Somoninie
       5. Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
       6. Gimnazjum Publiczne w Somoninie
Sędzią głównym turnieju był p. Mirosław Płotka

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I - II szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Karolina Gruchała-Węsierska /SP Borcz/
       II miejsce - Marta Kryszewska /SP Połęczyno/
       III miejsce - Paulina Mrozewska /SP Somonino/
       IV miejsce - Julia Gruchała /ZS - SP Goręczyno/
       V miejsce - Natalia Wilkowska /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Karolina Kaszuba /SP Somonino/
Chłopcy:
       I miejsce - Maciej Żołnowski /SP Borcz/
       II miejsce - Nikodem Borkowski /SP Borcz/
       III miejsce - Filip Skierka /SP Somonino/
       IV miejsce - Kacper Skorowski /SP Somonino/
       V miejsce - Kacper Huniewicz /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Maciej Skerka /SP Połęczyno/

Kategoria klas III - IV szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Wiktoria Dymak /SP Borcz/
       II miejsce - Julia Borkowska /SP Borcz/
       III miejsce -Martyna Kryszewska /SP Połęczyno/
       IV miejsce - Patrycja Schwichtenberg /SP Połęczyno/
       V miejsce - Julia Patoka /SP Somonino/
       VI miejsce - Manuela Gosz /SP Somonino/
Chłopcy:
       I miejsce - Kamil Kuszaj /SP Borcz/
       II miejsce - Krystian Ryngwelski /SP Borcz/
       III miejsce - Arkadiusz Szleja /SP Somonino/
       IV miejsce - Szymon Bluhm /SP Somonino/
       V miejsce - Piotr Gliwa /ZS - SP Goręczyno/
       VI miejsce - Jakub Wiczkowski /ZS - SP Goręczyno/

Kategoria klas V - VI szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Kinga Rogacka /SP Borcz/
       II miejsce - Aleksandra Ryngwelska /SP Borcz/
       III miejsce - Karolina Cymerman /SP Somonino/
       IV miejsce - Angelika Dampc /SP Połęczyno/
       V miejsce - Wiktoria Grota /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Aleksandra Ulaczyk /ZS - SP Goręczyno/
Chłopcy:
       I miejsce - Szymon Kotłowski /SP Somonino/
       II miejsce - Kacper Czoska /SP Somonino/
       III miejsce - Patryk Trepczyk /SP Borcz/
       IV miejsce - Karol Flisikowski /SP Borcz/
       V miejsce - Grzegorz Kryszewski /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Dominik Skierka /SP Połęczyno/

Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Klaudia Sobisz /GP Somonino/
       II miejsce - Kamila Sobisz /GP Somonino/
       III miejsce - Martyna Wrońska /ZS - GP Goręczyno/
       IV miejsce - Justyna Grota /GP Somonino/
       V miejsce - Weronika Kosater /GP Somonino/
       VI miejsce - Monika Kosater /GP Somonino/
Chłopcy:
       I miejsce - Patryk Karczewski /GP Somonino/
       II miejsce - Mateusz Reiter /GP Somonino/
       III miejsce - Maciej Ulenberg /GP Somonino/
       IV miejsce - Patryk Stalka /GP Somonino/
       V miejsce - Kacper Dymek /GP Somonino/
       VI miejsce - Adam Serkowski /ZS - GP Goręczyno/


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE
-
I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Borczu
-
II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Somoninie
-
III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY
   W SOMONINIE:
       Szkoła Podstawowa w Połęczynie
-
IV MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Goręczynie

SZKOŁY GIMNAZJALNE
-
I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Somoninie
-
II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Zespół Szkół - Gimnazjum Publiczne w Goręczynie

Organizatorem III Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" był Gminny Ośrodek Kultury
w Somoninie.





Szymon Kotłowski /SP Somonino/
- zwycięzca w kategorii klas V-VI
szkół podstawowych











Zwycięska drużyna Gimnazjum Publicznego w Somoninie



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z II Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 3 grudnia 2010 r.

W II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
"RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 77 zawodników reprezentujących
7 szkół Gminy Somonino:
       1. Szkoła Podstawowa w Borczu
       2. Szkoła Podstawowa w Egiertowie
       3. Szkoła Podstawowa w Goręczynie
       4. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
       5. Szkoła Podstawowa w Somoninie
       6. Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
       7. Gimnazjum Publiczne w Somoninie

Sędzią głównym turnieju był p. Mirosław Płotka.

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I - II szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Alicja Zwara - SP Borcz
       II miejsce - Karolina Gruchała-Węsierska - SP Borcz
       III miejsce - Kamila Krueger - SP Somonino
       IV miejsce - Marta Piotrowiak - SP Somonino
       V miejsce - Marta Kryszewska - SP Połęczyno
       VI miejsce - Angelika Mielewczyk - SP Połęczyno
Chłopcy:
       I miejsce - Jakub Gleinert - SP Borcz
       II miejsce - Nikodem Kuszaj - SP Borcz
       III miejsce - Piotr Gliwa - SP Goręczyno
       IV miejsce - Bartosz Richert - SP Somonino
       V miejsce - Kacper Huniewicz - SP Połęczyno
       VI miejsce - Jakub Wiczkowski - SP Goręczyno

Kategoria klas III - IV szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Wiktoria Dymek - SP Borcz
       II miejsce - Angelika Dampc - SP Połęczyno
       III miejsce - Wiktoria Grota - SP Połęczyno
       IV miejsce - Julia Borkowska - SP Borcz
       V miejsce - Karolina Cymerman - SP Somonino
       VI miejsce - Martyna Kryszewska - SP Połęczyno
Chłopcy:
       I miejsce - Szymon Kotłowski - SP Somonino
       II miejsce - Krystian Ryngwelski - SP Borcz
       III miejsce - Kacper Czoska - SP Somonino
       IV miejsce - Kamil Kuszaj - SP Borcz
       V miejsce - Dominik Skierka - SP Połęczyno
       VI miejsce - Bartłomiej Cyrzan - SP Połęczyno

Kategoria klas V - VI szkół podstawowych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Kinga Rogacka - SP Borcz
       II miejsce - Aleksandra Ryngwelska - SP Borcz
       III miejsce - Natalia Huniewicz - SP Połęczyno
       IV miejsce - Sandra Lubocka - SP Somonino
       V miejsce - Patrycja Brylowska - SP Somonino
       VI miejsce - Oliwia Lisbarska - SP Egiertowo
Chłopcy:
       I miejsce - Mateusz Reiter - SP Somonino
       II miejsce - Maciej Ulenberg - SP Somonino
       III miejsce - Patryk Trepczyk - SP Borcz
       IV miejsce - Karol Flisikowski - SP Borcz
       V miejsce - Mateusz Wangler - SP Połęczyno
       VI miejsce - Mateusz Mering - SP Egiertowo

Kategoria szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta:
       I miejsce - Paulina Stadnicka - SP Somonino
       II miejsce - Aleksandra Stolc - SP Somonino
       III miejsce - Klaudia Sobisz - SP Somonino
       IV miejsce - Kamila Sobisz - SP Somonino
       V miejsce - Martyna Wrońska - SP Goręczyno
       VI miejsce - Katarzyna Erdmann - SP Somonino
Chłopcy:
       I miejsce - Paweł Arndt - SP Somonino
       II miejsce - Mariusz Mejna - SP Somonino
       III miejsce - Patryk Stempak - SP Somonino
       IV miejsce - Jacek Kosater - SP Somonino
       V miejsce - Adrian Szmytka - SP Somonino
       VI miejsce - Przemysław Cyrzan - SP Goręczyno


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Borczu

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Szkoła Podstawowa w Somoninie

III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY
W SOMONINIE:
       Szkoła Podstawowa w Połęczynie

IV MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Goręczynie

V MIEJSCE I PUCHAR:
       Szkoła Podstawowa w Egiertowie

SZKOŁY GIMNAZJALNE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Somoninie

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:
       Gimnazjum Publiczne w Goręczynie

Organizatorem II Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
i Gimnazjalnych "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" był Gminny Ośrodek Kultury
w Somoninie.




















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KOMUNIKAT
z I Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM"
z dnia 4 grudnia 2009 r.


W I Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego "RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM" udział wzięło 49 zawodników reprezentujących 7 szkół Gminy Somonino:
       1. Szkoła Podstawowa w Somoninie
       2. Szkoła Podstawowa w Borczu
       3. Szkoła Podstawowa w Egiertowie
       4. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa w Goręczynie
       5. Szkoła Podstawowa w Połęczynie
       6. Gimnazjum Publiczne w Somoninie
       7. Zespół Szkół - Gimnazjum w Goręczynie

Sędzią głównym Turnieju był p. Mirosław Płotka.

W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

Kategoria klas I-III szkół podstawowych

Dziewczęta:
       I miejsce - Dymek Wiktoria /SP Borcz/
       II miejsce - Dampc Angelika /SP Połęczyno/
       III miejsce - Borkowska Julia /SP Borcz/
       IV miejsce - Grota Wiktoria /SP Połęczyno/
       V miejsce - Cymerman Karolina /SP Somonino/
       VI miejsce - Rychert Alicja /SP Somonino/

Chłopcy:
       I miejsce - Ryngwelski Krystian /SP Borcz/
       II miejsce - Kuszaj Kamil /SP Borcz/
       III miejsce - Cyrzan Bartłomiej /SP Połęczyno/
       IV miejsce - Domaros Jakub /SP Somonino/
       V miejsce - Skierka Dominik /SP Połęczyno/
       VI miejsce - Czoska Kacper /SP Somonino/

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

Dziewczęta:
       I miejsce - Sobisz Klaudia /SP SP Borcz/
       II miejsce - Sobisz Kamila /SP Borcz/
       III miejsce - Kosater Weronika /SP Połęczyno/
       IV miejsce - Kosater Monika /SP Połęczyno/
       V miejsce - Czaja Joanna /SP Somonino/
       VI miejsce - Jeszke Karolina /SP Somonino/

Chłopcy:
       I miejsce - Karczewski Patryk /SP Borcz/
       II miejsce - Dymek Kacper /SP Borcz/
       III miejsce - Reiter Mateusz /SP Somonino/
       IV miejsce - Ulenberg Maciej /SP Somonino/
       V miejsce - Kryszewski Mateusz /SP Goręczyno/
       VI miejsce - Szymański Mateusz /SP Połęczyno/

Kategoria szkół gimnazjalnych

Dziewczęta:
       I miejsce - Stadnicka Paulina /GP Somonino/
       II miejsce - Dymek Barbara /GP Somonino/
       III miejsce - Stolc Aleksandra /GP Somonino/
       IV miejsce - Sołtysek Barbara /GP Somonino/
       V miejsce - Erdmann Katarzyna /GP Somonino/
       VI miejsce - Wrońska Martyna /GP Goręczyno/

Chłopcy:
       I miejsce - Arndt Paweł /GP Somonino/
       II miejsce - Stempak Patryk /GP Somonino/
       III miejsce - Kosater Marek /GP Somonino/
       IV miejsce - Leman Dariusz /GP Somonino/
       V miejsce - Szalewski Stanisław /GP Goręczyno/
       VI miejsce - Rychert Jan /GP Somonino/


WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino
SZKOŁA PODSTAWOWA w BORCZU

II miejsce i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Somonino
SZKOŁA PODSTAWOWA w POŁĘCZYNIE

III miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie
SZKOŁA PODSTAWOWA w SOMONINIE

IV miejsce i Puchar
SZKOŁA PODSTAWOWA w GORĘCZYNIE

V miejsce i Puchar
SZKOŁA PODSTAWOWA w EGIERTOWIE


SZKOŁY GIMNAZJALNE

I miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino
GIMNAZJUM PUBLICZNE w SOMONINIE

II miejsce i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Somonino
GIMNAZJUM PUBLICZNE w GORĘCZYNIE


Organizatorami I Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego
"RAKIETĄ z MIKOŁAJEM" byli:

-
Gmina Somonino
-
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie

Turniej zorganizowany został w ramach Programu "SPORT PO 16-TEJ", którego koordynatorem z ramienia Gminy Somonino był Jarosław Wydrowski.























© GOK Somonino. All rights reserved.