Powrót do strony głównej

WIELKANOC 2019 - z Zajączkiem u Dzieci

Dnia 5.04.2019 r. pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie wraz z akordeonistą odwiedzili z Zajączkiem wszystkie Szkoły i Przedszkola Gminy Somonino oraz Przedszkole w Kiełpinie. Około 1700 dzieci zostało obdarowanych słodkimi upominkami. Zajączkowa ekipa poczęstowała również wszystkie dzieci słodyczami przekazanymi przez Wójta Gminy Somonino Pana Mariana Kowalewskiego. Wszystkie dzieci z wielką radością przyjmowały w swoich placówkach niecodziennych gości, którzy niezwykle miło witani byli również przez przechodniów, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie składa serdeczne podziękowania Panu Bartoszowi Labudzie i Katarzynie Kloska z Centrum Rekreacji
"U Stolema" w Ostrzycach za udostępnienie samochodu, kierowcy Panu Janowi Wika, oraz Państwu Alicji i Ireneuszowi Koszałka z Centrum Aktywnego Wypoczynku "Koszałkowo" w Wieżycy za wypożyczenie stroju.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Historia Gminnego Orodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Kontakt z GOK Somonino
Wirtulany spacer po GOK Somonino


WIELKANOC 2018
z Zajączkiem u Dzieci

Dnia 26.03.2018 r. pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie wraz z akordeonistą odwiedzili z Zajączkiem wszystkie Szkoły i Przedszkola Gminy Somonino oraz Przedszkole w Kiełpinie. Ponad 1500 dzieci zostało obdarowanych słodkimi upominkami. Zajączkowa ekipa poczęstowała również wszystkie dzieci słodyczami przekazanymi przez Wójta Gminy Somonino Pana Mariana Kryszewskiego. Wszystkie dzieci z wielką radością przyjmowały w swoich placówkach niecodziennych gości, którzy niezwykle miło witani byli również przez przechodniów, zarówno dzieci jak i dorosłych.
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie składa serdeczne podziękowania Panu Bartoszowi Labudzie z Centrum Rekreacji "U Stolema" w Ostrzycach za udostępnienie samochodu, kierowcy Panu Janowi Wika, oraz Państwu Alicji i Ireneuszowi Koszałka z Centrum Aktywnego Wypoczynku "Koszałkowo" w Wieżycy za wypożyczenie stroju.

-------------------------------------------------------------------------------------

WIELKANOC 2017 - z Zajączkiem u Dzieci

Dnia 11.04.2017 r. pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie wraz z akordeonistą odwiedzili z Zajączkiem wszystkie Szkoły i Przedszkola Gminy Somonino oraz Przedszkole w Kiełpinie. Ponad 1400 dzieci zostało obdarowanych słodkimi upominkami. Zajączkowa ekipa poczęstowała również wszystkie dzieci słodyczami przekazanymi przez Wójta Gminy Somonino.

Wszystkie dzieci z wielką radością przyjmowały w swoich placówkach niecodziennych gości, którzy niezwykle miło witani byli również przez przechodniów, zarówno dzieci jak i dorosłych.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Panu Bartoszowi Labudzie z Centrum Rekreacji "U Stolema" w Ostrzycach
za udostępnienie busa, kierowcy Panu Janowi Wika oraz Państwu Koszałka z Centrum Aktywnego Wypoczynku w Koszałkowie w Wieżycy za wypożyczenie stroju.


--------------------------------------------------------------------------

WIELKANOC 2016
z Zajączkiem u Dzieci

W dniu 17.03.2016 r. pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej
Biblioteki
Publicznej w Somoninie wraz z akordeonistą odwiedzili
z Zajączkiem wszystkie
Szkoły i Przedszkola Gminy Somonino
oraz Przedszkole w Kiełpinie.
Ponad 1400
dzieci zostało obdarowanych słodkimi upominkami.

____________________________________________________

PRACOWNICY GOK i GBP SOMONINO - Z ZAJĄCZKIEM DO DZIECI
WIELKANOC 2015 r.


Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie, pod postacią zajączka i jego przyjaciół wraz z kapelą kaszubską, już po raz piąty odwiedzili dzieci - przedszkolaków i uczniów wszystkich szkół podstawowych Gminy Somonino oraz dzieci z Przedszkola "Aniołek" w Kiełpinie. Zawitali też do Cukierni "Alicja" w Kiełpinie oraz do Urzędu Gminy i Banku Spółdzielczego w Somoninie.
Wszystkie dzieci - blisko 1400 osób - zostały obdarowane czekoladowymi upominkami. Zajączkowa ekipa poczęstowała również wszystkie dzieci słodyczami przekazanymi przez Wójta Gminy.
Zając wraz z ekipą przemieszczali się kolorową ciuchcią z wagonikiem, która specjalnie na tę okazję została udostępniona przez Pana Tadeusza Kąkola z Borowa.
Wszystkie dzieci z wielką radością przyjmowały w swoich placówkach niecodziennych gości, którzy niezwykle miło witani byli również przez przechodniów, zarówno dzieci jak i dorosłych.


____________________________________________________

PRACOWNICY GOK i GBP SOMONINO - DZIECIOM 2014 r.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie jak co roku odwiedzili wesołą ekipą zajączków 1400 dzieci z przedszkoli w Somoninie, Goręczynie i Kiełpinie oraz uczniów szkół podstawowych w Somoninie, Goręczynie, Egiertowie, Połęczynie i Borczu.

Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki oraz dodatkowo cukierki od Pana Wójta. Zajączki mogły dojechać do wszystkich dzieci dzięki uprzejmości Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Somoninie.

Organizatorzy składają podziękowania Państwu Koszałka z Centrum Aktywnego Wypoczynku w Koszałkowie w Wieżycy za wypożyczenie strojów.


____________________________________________________

PRACOWNICY GOK SOMONINO - DZIECIOM
(2013 r.)


W dniu 26.03.2013 roku wszystkie szkoły podstawowe i przedszkola w Gminie Somonino oraz przedszkole "Aniołek" w Kiełpinie odwiedził po raz kolejny Zajączek wraz z Przyjaciółmi. 1300 dzieci zostały obdarowane czekoladkami i dodatkowo słodkimi upominkami od Wójta Gminy Somonino, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.


____________________________________________________

PRACOWNICY GOK SOMONINO - DZIECIOM
(2012 r.)


Dnia 02.04.2012 r. Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie odwiedził z "ZAJĄCZKIEM" pięć Szkół Podstawowych i dwa Przedszkola Gminy Somonino oraz Przedszkole Aniołek w Kiełpinie.
Łącznie 1270 dzieci, które obdarowano słodkimi upominkami świątecznymi.

____________________________________________________


PRACOWNICY GOK SOMONINO - DZIECIOM
(2011 r.)

Odwiedziny wesołych zwierzątek, które z okazji świąt Wielkanocnych
sprawiły radość dzieciom w szkołach podstawowych gminy:
w Borczu, Egiertowie, Połęczynie, Goręczynie i Somoninie
oraz w przedszkolach w Somoninie, Goręczynie i Kiełpinie.

____________________________________________________

GMINA SOMONINO - DZIECIOM (2010 r.)

Dnia 7 kwietnia 2010 r., pierwszego dnia po przerwie świątecznej, biała limuzyna z siedmioma postaciami z bajek: zajączek i jego przyjaciele, odwiedziła
szkoły podstawowe w Połęczynie, Egiertowie, Borczu, Somoninie
i Goręczynie, a także przedszkola w Somoninie, Goręczynie i Kiełpinie
.
Przy dźwiękach grającej kapeli wszyscy wspaniale się bawili, a na koniec
1220 dzieci otrzymało słodki upominek. Pracownicy Gminnego Ośrodka
Kultury w Somoninie "akcję z zajączkiem" przeprowadzili pierwszy raz
i widząc uśmiechnięte buzie dzieciaków, na pewno nie ostatni.
Było to możliwe dzięki pomocy panów Tadeusza i Radosława Kąkol,
którzy ufundowali nieodpłatny przejazd pięknym autem.

© GOK Somonino. All rights reserved.