Powrót do strony gównej


  Pola Nadziei

Akcja mająca na celu pomóc nieuleczalnie chorym na raka, przypominająca o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Od godzin rannych na terenie powiatu kartuskiego, oznakowani wolontariusze zbierają datki na działalność jedynego w powiecie Domowego Hospicjum CARITAS w Kartuzach. Akcja pod znakiem "ŻONKILA" trwa na terenie Gminy Somonino od godzin rannych do późnego wieczora.
W godzinach popołudniowych organizatorzy zapraszają na program
artystyczny w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie.
Włącz się w akcję.

Organizatorzy akcji w powiecie kartuskim:
KARTUSKIE HOSPICJUM DOMOWE CARITAS,
GMINNY OŚRODEK KULTURY SOMONINO,
CENTRUM KULTURY "KASZUBSKI DWÓR" W KARTUZACH,
GMINNY OŚRODEK KULTURY W SIERAKOWICACH

-------------------------------

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Historia Gminnego Ośrodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Informacje - archiwum
Sponsorzy GOK Somonino
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Kontakt z GOK Somonino
Sala widowiskowa GOK Somonino
wirtulany spacer po GOK Somonino

Pola Nadziei, 7.04.2019 r.

Zbieramy dla Kartuskiego Hospicjum Domowego.


"Pola Nadziei 2018"
22.04.2018 r.

PODZIĘKOWANIE

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie dziękuje uczniom Szkoły Podstawowej w Somoninie - klasom gimnazjalnym i Szkoły Podstawowej w Goręczynie - klasom gimnazjalnym którzy w ramach sztabu w naszym ośrodku zbierali datki na Kartuskie Centrum CARITAS - Hospicjum w ramach akcji "Pola Nadziei".

Dziękujemy mieszkańcom gminy Somonino oraz mieszkańcom Szymbarka za ofiarność. Ogromne podziękowania należą się Księżom Proboszczom za życzliwość i zachęcenie do zbiórki, opiekunkom młodzieży Paniom: Anicie Syldatk i Elżbiecie Mateja oraz Państwu Reginie i Kazimierzowi Żołnowskim za darmowy poczęstunek, Panu Marianowi Kaczmarkowi za darmowy przewóz wolontariuszy, kierowcy Panu Zdzisławowi Hopa i właścicielom Gościńca dla Przyjaciół w Wyczechowie oraz właścicielowi CEPR w Szymbarku za zgodę na przeprowadzenie zbiórki.

Łącznie w Sztabie Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie zebraliśmy 8.707,61 złotych.

Dziękujemy i zapraszamy w następnym roku.

"Pola Nadziei 2017"
2.04.2017 r.

PODZIĘKOWANIE

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie dziękuje uczniom Gimnazjum Publicznego w Somoninie, Gimnazjum Publicznego w Goręczynie a także uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie, którzy w ramach sztabu w naszym ośrodku zbierali datki na Kartuskie Hospicjum w ramach akcji "Pola Nadziei".

Dziękujemy mieszkańcom gminy Somonino oraz mieszkańcom Szymbarka za ofiarność. Ogromne podziękowania należą się Księżom Proboszczom za życzliwość i zachęcenie do zbiórki, opiekunkom młodzieży Paniom: Anicie Syldatk, Elżbiecie Mateja, Sabinie Niklas oraz Państwu Reginie i Kazimierzowi Żołnowskim za darmowy poczęstunek, Panu Marianowi Kaczmarkowi za darmowy przewóz wolontariuszy, kierowcy Panu Zdzisławowi Hopa i właścicielom Gościńca dla Przyjaciół w Wyczechowie za zgodę na przeprowadzenie zbiórki.

Łącznie zebraliśmy 6.423 złote.

Pola Nadziei, 24.04.2016 r.

Zbieramy dla Kartuskiego Hospicjum Domowego.

---------------------------------------------------------------

DZIĘKUJEMY !!!

W GMINIE SOMONINO W AKCJI CHARYTATYWNEJ "POLA NADZIEI"
NA RZECZ KARTUSKIEGO CENTRUM CARITAS
ZEBRALIŚMY 7 885,13 zł.

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie DZIĘKUJE Mieszkańcom Gminy Somonino, Mieszkańcom Szymbarka, Gościom Centrum Edukacji i Promocji w Szymbarku, oraz Gościom Gościńca "Dla Przyjaciół" w Wyczechowie za szczodre przekazywanie datków na rzecz Kartuskiego Centrum CARITAS. Pragniemy podziękować Proboszczom Parafii: w Somoninie, Goręczynie, Hopowie oraz Szymbarku a także Ojcom Franciszkanom z Wieżycy za nagłośnienie tej szlachetnej idei i życzliwość.

Dziękujemy bardzo wolontariuszom - uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie, uczniom Gimnazjum Publicznego w Somoninie oraz uczniom Gimnazjum Publicznego w Goręczynie. Dziękujemy Panu Marianowi Kaczmarkowi i kierowcy Panu Zygmuntowi Jereczek za nieodpłatny przewóz osób zbierających. Państwu Reginie i Kazimierzowi Żołnowskim za nieodpłatne przygotowanie posiłku dla wolontariuszy i organizatorów. Jednocześnie dziękujemy opiekunom z poszczególnych szkół Pani Elżbiecie Mateja i Pani Sabinie Widrowskiej z Gimnazjum Publicznego w Somoninie, Pani Anicie Syldatk z Gimnazjum Publicznego w Goręczynie oraz Pani Annie Modrzejewskiej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie.

Bardzo dziękujemy Pani Lidii Czapiewskiej, Państwu Danucie i Hilaremu Formella za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórki na ich prywatnych terenach.

Dziękujemy !

---------------------------------------------------------------

Pola Nadziei, 27.04.2014 r.

DZIĘKUJEMY !!!
W GMINIE SOMONINO W AKCJI CHARYTATYWNEJ "POLA NADZIEI"
NA RZECZ KARTUSKIEGO CENTRUM CARITAS ZEBRALIŚMY 2849,38 zł.

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie DZIĘKUJE Mieszkańcom Gminy Somonino, za przekazywanie datków na Kartuskie Centrum CARITAS. Zbiórka została przeprowadzona na rzecz pomocy chorym terminalnie. Dziękujemy bardzo wolontariuszom - uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie, uczniom Gimnazjum Publicznego w Somoninie oraz uczniom Zespołu Szkół w Goręczynie. Dziękujemy Panu Marianowi Kaczmarkowi za nieodpłatny przewóz ekip zbierających oraz Państwu Reginie i Kazimierzowi Żołnowskim za przygotowanie gorącego posiłku dla wolontariuszy.

Dziękujemy.

---------------------------------------------------------------

© GOK Somonino. All rights reserved.