Powrót do strony gównej


  Bal Sponsora

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie organizuje BAL SPONSORA. Jest to forma podziękowania wszystkim sponsorom a jest ich prawie 70, oraz instytucjom wspierającym działalność Ośrodka. Tradycją się stało, że na balu przeprowadzona jest licytacja niespodzianki na organizacje imprez dla dzieci w Gminie Somonino.

-------------------------------------------------------

XXI BAL SPONSORA

W dniu 22.04.2017 roku w Kawlach Dolnych "BIELICKOWO" u Państwa Gabrieli i Czesława Bielickich, Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie zorganizował tradycyjny doroczny bal.

W ten sposób dziękujemy firmom, osobom prywatnym i instytucjom, którzy w roku 2016 wspierali finansowo, rzeczowo i organizacyjnie działania naszego ośrodka.

Kalendarz imprez GOK Somonino
Informacje bieżące GOK Somonino
Komunikaty GOK Somonino
Punkty Informacji Turystycznej
Historia Gminnego Orodka Kultury Somonino
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI HOPOWIANIE
Biblioteki przy GOK Somonino
Kawiarenka internetowa przy GOK Somonino
Gmina Somonino z lotu ptaka
Atrakcje turystyczne w regionie
Stowarzyszenie "Przyjazna Wieś Kaszubska"
Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajki "Kaszëbskô Pipa"
Kontakt z GOK Somonino
Wirtulany spacer po GOK Somonino

Podobnie jak w latach poprzednich podczas balu licytowano niespodziankę, z której dochód zostanie przeznaczony na organizację imprez dla dzieci w Gminie Somoninie. Piękne krzesło, wykonane techniką kowalstwa artystycznego, przekazane przez Panów Andrzeja i Piotra Reglińskich z Firmy "Artstal" w Somoninie, wylicytowali za kwotę 3500 zł. nasi nowi sponsorzy Państwo Alicja i Dariusz Zabłoccy - właściciele CDP Meble sp. z o.o. z Gdańska. Miłym gestem z ich strony było przekazanie tego artystycznego dzieła do ponownej - drugiej licytacji, którą za kwotę 2600 zł wygrała Firma "Elwoz" ze Szklanej. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy licytującym za zaangażowanie i hojność.

Cieszymy się bardzo, że przedsiębiorcy nadal chcą wspierać kulturalne działania naszego ośrodka i od tylu lat się integrować.
Państwu Bielickim - gospodarzom, ale i też przyjaciołom od dawna, dziękujemy za znakomite przygotowanie imprezy pod kątem kulinarnym, obsługi i stworzenia ciepłej atmosfery.

Przyjaciele!
Z ogromną radością mogliśmy Was gościć.
Do zobaczenia za rok - już dziś zapraszamy.

-------------------------------------------------------------

XX JUBILEUSZOWY BAL SPONSORA

W dniu 2.04.2016 r. w Ośrodku Agroturystycznym "U Sochy" w Ramlejach, Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie zorganizował tradycyjny bal.
Jest to forma podziękowania firmom i instytucjom, które wspierali w 2015 roku finansowo, rzeczowo i organizacyjnie działania ośrodka. Prawie stu gości wspaniale bawiło się do wczesnych godzin rannych.
Stało się tradycją licytowanie niespodzianki, z której dochód przeznaczony jest na organizację imprez dla dzieci w Gminie Somonino. W tym roku po pięknej "walce" obraz na płótnie - autorstwa Stanisławy Neubauer oraz lampę stojącą - zdobioną techniką kowalstwa artystycznego, którą przekazali Piotr i Andrzej Reglińscy z firmy "Artstal", zlicytowali wspólnie za kwotę 5000 zł Państwo Barbara i Ryszard Mocarscy z firmy "MARBA" w Miszewku oraz Pan Andrzej Sołtysek - właściciel firmy "AS" w Kartuzach.
Nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań i niespodzianek dla organizatorów i dyrektora GOK, za które gorąco dziekujemy.
Oby integracja przedsiębiorców w celu wspierania kultury trwała jak najdłużej.
Należą się też podziękowania gospodarzom miejsca za profesjonalne przygotowanie imprezy pod kątem kulinarnym i obsługi.

Przyjaciele!
Jest to dla nas zaszczyt, że mogliśmy znowu Was gościć.
Dziękujemy i zapraszamy za rok...

---------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 11.04.2015r. w Pensjonacie "Żabi Dwór" w Ostrzycach Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie
zorganizowa
ł tradycyjny XIX Bal Sponsora.

Jest to forma podziękowania dla sponsorów i instytucji wspierających działalność ośrodka w roku 2014.
Tradycją balu jest licytacja niespodzianki z której kwota przeznaczona jest na organizację imprez dla dzieci w Gminie Somonino. W tym roku w niespodziance znalazły się wyroby kowalstwa artystycznego z Firmy "ARTSTAL" Panów Andrzeja i Piotra Reglińskich, piękna płaskorzeźba z drewna oraz kilkugodzinny przejazd samochodami retro ufundowany przez Tadeusza Kąkola. Komplet ten za kwotę 2 500 zł wylicytowali Państwo Barbara i Ryszard Mocarscy z Miszewka - MARBA SPORT.
Zwycięzcy i darczyńcy uhonorowani zostali dyplomami i statuetkami "SPONSORKA" - ŻYCZLIWI DZIECIOM, które wręczyli Wójt Gminy Somonino Marian Kryszewski, Przewodniczący Rady Gminy Somonino Andrzej Sołtysek oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie Marian Kowalewski.

Organizatorzy dziękują wszystkim gościom zapraszając do współpracy w roku 2015. Podziękowania należą się Panu Bernardowi Niedziółce właścicielowi "Żabiego Dworu" oraz obsłudze za przygotowanie znakomitego przyjęcia.

Do zobaczenia za rok na jubileuszowym już XX balu.

DZIĘKUJEMY !

---------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 10.05.2014 r. Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie zorganizował w Ostrzyce Hotel & Spa w Ostrzycach tradycyjny już XVIII BAL SPONSORA.
Jest to forma podziękowania wszystkim sponsorom a jest ich prawie 65, oraz instytucjom wspierającym działalność Ośrodka w roku 2013. W tym roku w balu uczestniczyło 90 osób. Tradycją balu jest licytacja niespodzianki na organizację imprez dla dzieci w Gminie Somonino. Już nie po raz pierwszy firma ARTSTAL z Somonina przeznaczyła na ten cel wyroby kowalstwa artystycznego - piękny stół który wylicytowała za kwotę 3500 zł firma MARBA-SPORT - Barbara i Ryszard Mocarscy z Miszewka.
Zwycięzcy zostali uhonorowani statuetką SPONSORKA - "ŻYCZLIWI DZIECIOM" którą wręczali: Wójt Gminy Somonino Marian Kryszewski, Przewodniczący Rady Gminy Somonino Andrzej Regliński oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie Marian Kowalewski. Taką samą statuetką zostali uhonorowani właściciele firmy ARTSTAL w Somoninie - Andrzej i Piotr Reglińscy za wieloletnie przekazywanie darów na licytację oraz za wspieranie działań i współpracę.
Organizatorzy dziękują wszystkim gościom zapraszając do współpracy w roku 2014. Ogromne podziękowania należą się Państwu Teresie i Jarosławowi Brylowskim, Barbarze i Stanisławowi Brylowskim oraz obsłudze Restauracji "DUCH KASZUB" - Ostrzyce Hotel & Spa w Ostrzycach za przygotowanie znakomitego przyjęcia. Dziękujemy!
Do zobaczenia za rok...
Bal Sponsora 2014
Bal Sponsora 2014
Bal Sponsora 2014
---------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 17 maja 2013 r. w Gościńcu "Hilary dla Przyjaciół" Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie zorganizował tradycyjny już "Bal Sponsora".

W ten sposób ośrodek dziękuje firmom i instytucjom, które wspierały w roku 2012 jego działalność. Na Bal przybyło 90 osób. Jak co roku tak i w tym licytowano niespodziankę, z której kwota przeznaczana jest na organizację imprez dla dzieci w Gminie Somonino. W tym roku, tradycyjnie od wielu lat, pięknie zaprojektowane drzewko w technice kowalstwa artystycznego w połączeniu ze szkłem, przygotowała firma ARTSTAL, Andrzeja i Piotra Reglińskich z Somonina. Po zaciętej "walce" drzewko, za kwotę 4 500,00 zł, wylicytowali, nie po raz pierwszy, Państwo Barbara i Ryszard Mocarscy, w imieniu firmy MARBA SPORT z Miszewka, którzy na te okoliczność otrzymali specjalną statuetkę "Sponsorka". Również podziękowania i statuetkę otrzymali właściciele firmy ARTSTAL, Andrzej i Piotr Reglińscy, za wspieranie działań i współpracę. Statuetką i podziękowaniami uhonorowano również Zarząd i Radę Starostwa Powiatowego w Kartuzach, którą odebrał Przewodniczący Rady, Mieczysław Woźniak. Również taką statuetkę i podziękowanie za wieloletnie wspieranie imprez w Gminie Somonino otrzymali: Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, st. bryg. Edmund Kwidziński. Nagrody wręczali: Wójt Gminy Somonino, Marian Kryszewski, Przewodniczący Rady Gminy Somonino, Andrzej Regliński oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie, Marian Kowalewski.
Organizatorzy dziękują wszystkim gościom zapraszając do współpracy w roku 2013. Ogromne podziękowania należą się pracownikom i właścicielom lokalu, Państwu Danucie i Hilaremu Formella za przygotowanie znakomitego przyjęcia.
Do zobaczenia za rok.

Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
Bal Sponsora 2013
---------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 14.04.2012 r. Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie zorganizawał tradycyjny BAL SPONSORA.
W balu uczestniczyło 100 sponsorów i przedstawicieli instytucji wspierających działalność ośrodka.
Bal jest formą podziękowania za wspieranie działalności w roku 2011. Imprezę zaszczycił swoją obecnością
Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Tradycją stało się licytowanie niespodzianki, z której kwota zostaje przeznaczona na organizację imprez dla dzieci
w Gminie Somonino. Piękny świecznik, który na zlicytowanie przeznaczyli już po raz kolejny Piotr i Andrzej Reglińscy
z firmy ARTSTAL S.C. PPHU
w Somoninie, za kwotę 4700 zł wylicytowali Andrzej i Tomasz Sołtysek z firmy
"AS KLINKIER" Kartuzy
.

Dziękujemy BARDZO!

Zapraszamy do współpracy w roku 2012.

Gości bawił zespół FOR SALE. Bal odbył się w Hotelu "POD ORŁEM" w Kartuzach.
Właścicielom Pani Ewie i Panu Mirosławowi za gościnność i stworzenie komfortowej atmosfery składamy
serdeczne podziękowania.

Bal Sponsora 2012
Bal Sponsora 2012
Bal Sponsora 2012
---------------------------------------------------------------------------------------

Na XV Balu Sponsora tradycyjnie licytowano niespodziankę na organizację imprez dla dzieci w gminie Somonino.
W tym roku licytowana była lampa stojąca wykonana w kowalstwie artystycznym krórą ufundowali
Andrzej i Piotr Reglińscy z firmy ARTSTAL. Dodatkowo w zestawie licytowanym znajdowała sie książka Biesiada Polska
z GOK Somonino oraz maskotka Strażaka którą ufundował Pan Edmund Kwidziński. Wywoławcza kwota wynosiła 1 500 zł. komplet został zlicytowany za 4 500 zł która wspólnie wylicytowały firmy: Firma Handlowa MTW - BIS Eugeniusz Wohlert
z miejscowości Turze oraz Hurtownia Artykułów Sportowych Barbara i Ryszard Mocarscy z miejscowości Miszewko.
Dodatkowo Prezes Banku Spółdzielczego w Sztumie Lech Chętnik dołożył 1 000 zł.
Wszyscy sponsorzy zostali uhonorowani statuetkami Sponsorka.

Dziękujemy za okazane SERCE !

Bal Sponsora 2011 Bal Sponsora 2011 Bal Sponsora 2011
---------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 08.05.2010 r. Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie zorganizował
tradycyjny już
XIV BAL SPONSORA. Jest to forma podziękowania wszystkim
sponsorom a jest ich prawie 65, oraz instytucjom wspierającym działalność Ośrodka w roku 2009. W tym roku w balu uczestniczyło 110 osób.
Tradycją balu jest licytacja niespodzianki na ogranizację imprez dla dzieci
w Gminie Somonino. W tym roku firma ARTSTAL z Somonina przeznaczyła
na ten cel wyroby kowalstwa artystycznego - piękne lustro, zestaw kominkowy i różę które wylicytowała
Bal Sponsora 2010
za kwotę 3200 zł firma MARBA-SPORT - Barbara i Ryszard Mocarscy z Miszewka.
Zwycięzcy zostali uhonorowani statuetką SPONSORKA - "ŻYCZLIWI DZIECIOM" którą wręczali: Wójt Gminy Somonino Mieczysław Flisikowski, Przewodniczący Rady Gminy Somonino Andrzej Regliński oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie Marian Kowalewski. Taką samą statuetką zostali honorowani właściciele firmy ARTSTAL
w Somoninie - Andrzej i Piotr Reglińscy za wieloletnie przekazywanie darów na licytację.
W tym roku bal odbył się w Restauracji "Pod Żurawiem" w Egiertowie. Organizatorzy dziękują za liczny udział
i liczą na owocną współpracę w roku 2010. Do zobaczenia za rok...

Bal Sponsora 2010 Bal Sponsora 2010 Bal Sponsora 2010

© GOK Somonino. All rights reserved.